O Turowiczu w Cafe Misja

„Co zdążysz zrobić, to zostanie. Portret Jerzego Turowicza” – taki tytuł nosi wydana przez Wydawnictwo ZNAK książka autorstwa Anny Matei. Autorka gościć będzie wraz z Tomaszem Fiałkowskim na zorganizowanym przez poznański Klub „Tygodnika Powszechnego” spotkaniu promującym książkę, które odbędzie się w czwartek, 11 października o godz. 20 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1). 

Spotkanie, tak jak i wydana książka są częścią obchodów setnej rocznicy urodzin twórcy i wieloletniego redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego”, w które nasze kluby są od początku aktywnie zaangażowane. Uroczystości organizowane i koordynowane są przez Fundację Jerzego Turowicza. Więcej na ten temat znaleźć można na stronie internetowej fundacji www.JerzyTurowicz.pl.

Dzień później odbędzie się również spotkanie „Turowicz – Miłosz” z udziałem Anny Matei, Tomasza Fiałkowskiego i Andrzeja Franaszka.

Podczas spotkania możliwe będzie nabycie książki.

Anna Mateja – wieloletnia dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”, laureatka konkursu Grand Press 2007 w kategorii wywiad. Członkini Rady Fundacji Jerzego Turowicza.

Tomasz Fiałkowski – biograf Jerzego Turowicza, dziennikarz i krytyk literacki, redaktor „Tygodnika Powszechnego”. Przewodniczący Rady Fundacji Jerzego Turowicza.