Nagroda Turowicza już niebawem!

Już po raz szósty Fundacja im. Jerzego Turowicza przyzna Nagrodę imienia swojego patrona. Laureata poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w sobotę, 25 stycznia o godz. 17 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Już po raz szósty Fundacja im. Jerzego Turowicza przyzna Nagrodę imienia swojego patrona. Laureata poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w sobotę, 25 stycznia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Dotychczas Nagrodę im. Jerzego Turowicza otrzymywali Joanna Olczak-Ronikier (2013), Marcin Zaremba (2014), Andrzej Brzeziecki (2015), Paweł Machcewicz i Monika Sznajderman (2017) oraz Ewa Lipska (2018).

Wstęp za zaproszeniami, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału pod adresem mailowym fundacja@turowicz.org.

Patronat medialny nad nagrodą: Gazeta Wyborcza, Tygodnik Powszechny, Miesięcznik ZNAK

Zapraszamy także na wydarzenia towarzyszące wręczeniu nagrody organizowane przez Kluby „Tygodnika Powszechnego”. W niedzielę o godz. 12 odbędzie się Msza św. w intencji Jerzego Turowicza, a o godz. 14.30 spotkanie Obywatel Turowicz. Ponadto o godz. 9.30 Klubowicze wspólnie wybierają się do Tyńca na grób Pana Jerzego (chętnych do wspólnego wyjazdu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@klubtygodnika.pl)