Nowy portal o Jerzym Turowiczu!

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Na początku przyszłego roku planujemy uruchomienie nowego serwisu internetowego poświęconego Jerzemu Turowiczowi, który znajdował się będzie pod adresem www.JerzyTurowicz.pl. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc!

Jeśli znajdą się wśród Państwa chętni do  wsparcia finansowego  projektu, prosimy o dokonanie wpłaty  na konto Fundacji Jerzego Turowicza: 02 1240 4650 1111 0010 4160 0000 w tytule przelewu  wpisując: „Świat Turowicza w sieci”. Na wszelkie Państwa  pytania dotyczące stworzenia portalu internetowego o Jerzym Turowiczu  odpowie  Marcin Pera (e-mail: marcin.pera@turowicz.org) koordynujący niniejszy projekt z ramienia Fundacji.

Niejednokrotnie, zaglądając do starych tekstów Redaktora i konfrontując je ze współczesnością dostrzegamy, jak bardzo są one aktualne, jak często można w nich znaleźć pomoc w odpowiedzi na nurtujące nas pytania. mamy nadzieję, że dzięki nowemu portalowi dostęp do Jego myśli stanie się znacznie łatwiejszy i w ten sposób łatwiej będzie ją popularyzować, zwłaszcza pośród ludzi młodych.

Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Fundacja Jerzego Turowicza

PS. Prosimy także o udostępnianie niniejszego wpisu – może ktoś z Państwa znajomych na niego trafi i uzna, że warto się do nas przyłączyć!