Tworzymy nowy serwis internetowy o Jerzym Turowiczu!

swiat-turowicza-1200x900Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Rozpoczynamy prace nad dużym projektem, który ma pomóc w popularyzacji myśli Jerzego Turowicza. Niejednokrotnie, zaglądając do starych tekstów Redaktora i konfrontując je ze współczesnością dostrzegamy, jak bardzo są one aktualne, jak często można w nich znaleźć pomoc w odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Dlatego właśnie zabieramy się do pracy! Pierwszym krokiem będzie utworzenie serwisu internetowego poświęconego Panu Jerzemu oraz ludziom z nim związanym. Chcemy, by serwis ten wykraczał poza ramy strony o autorze – planujemy również publikować zupełnie nowe treści autorów, którzy czują bliską więź z Panem Jerzym (część z nich to po prostu wychowankowie Redaktora).

Jeśli znajdą się wśród Państwa chętni do  wsparcia finansowego  projektu, prosimy o dokonanie wpłaty  na konto Fundacji Jerzego Turowicza: 02 1240 4650 1111 0010 4160 0000 w tytule przelewu  wpisując: „Świat Turowicza w sieci”. Na wszelkie Państwa  pytania dotyczące stworzenia portalu internetowego o Jerzym Turowiczu  odpowie  Marcin Pera (e-mail: marcin.pera@turowicz.org), koordynujący niniejszy projekt z ramienia Fundacji.

Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Fundacja Jerzego Turowicza

PS. Prosimy także o udostępnianie niniejszego wpisu – może ktoś z Państwa znajomych na niego trafi i uzna, że warto się do nas przyłączyć!