Spotkanie z Agnieszką Holland – informacje organizacyjne

W związku z dzisiejszym spotkaniem z Agnieszką Holland (godz. 20) podajemy kilka informacji organizacyjnych.

  1. Wszystkie osoby, które do wczoraj zapisały się na spotkanie dziś do godz. 16 powinny już otrzymać mailowo zaproszenie. Prosimy o sprawdzenie folderu spam bądź innych folderów na poczcie. Jeśli nie znajdą tam Państwo maila z linkiem na spotkanie, prosimy o kontakt pod adresem fjt@turowicz.org
  2. Spotkanie odbywa się w pokoju w aplikacji Microsoft Teams. Połączyć można się poprzez przeglądarkę (rekomendujemy Google Chrome) lub aplikację dektopową.
  3.  W spotkaniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które zapisały się poprzez formularz. Dlatego podczas logowania prosimy o wpisanie imienia i nazwiska zgodnego ze zgłoszeniem z formularza (Formularz znajduje się na stronie http://www.jerzyturowicz.pl/zielona-granica-spotkanie-z-agnieszka-holland). Prosimy o wcześniejsze logowanie (pokój zostanie otwarty o godz. 19.30).
  4. Pytania prosimy zadawać pisemnie, poprzez czat (okienko czatu otwiera się po prawej stronie po kliknięciu znajdującego się w górnym menu dymka „CZAT”).
  5. W razie braku transmisji pod wskazanym linkiem bądź jej nagłego przerwania prosimy o zaglądanie na skrzynkę pocztową — jeśli przyczyna będzie po naszej stronie poinformujemy Państwa mailowo o jej rozwiązaniu.

Do zobaczenia!